TILIBIC

Kirjanpito ja taloussuunnittelu kokemuksella pk-yrittäjille

Yhteydenotto

Tilitoimisto Tilibic Oy toimii Helsingistä käsin

Ota yhteyttä meihin, niin sovitaan tapaaminen. Tulemme myös mielellämme tapaamaan teitä yritykseenne pääkaupunkiseudulla.

Yhteystiedot

Tilibic Oy
Hietalahdenranta 13 (5.kerros)
00180 Helsinki

Ota yhteyttä!

Meillä palvelevat

Mika Pitkänen
toimitusjohtaja
p. 050 583 2755
mika.pitkanen@tilibic.fi

Pirjo Vähäkallio
kirjanpitäjä, KLT
p. 050 552 9914
pirjo.vahakallio@tilibic.fi

TiliCaius kirjanpitotiimi
Irina Susi
johtaja/kirjanpitäjä
p. 050 552 9113
irina.susi@tilibic.fi

Svetlana Kupyanskaya
kirjanpitäjä
p. 050 552 9188
svetlana.kupyanskaya@tilibic.fi

Stylman kirjanpitotiimi
Nina Laurila
kirjanpitäjä
p. 050 434 6926
nina.laurila@tilibic.fi

Kruunutilit / Tilikuusikko kirjanpitotiimi
Elli Halme
kirjanpitäjä
p. 050 309 7080
elli.halme@tilibic.fi

Annukka Sarkkinen
kirjanpitäjä
p. 050 305 8420
annukka.sarkkinen@tilibic.fi























Juha Penttinen
asiantuntija
p. 050 326 4900
juha.penttinen@tilibic.fi

Irina Kesti
kirjanpitäjä
p. 050 552 9935
irina.kesti@tilibic.f
i



Elena Khodakova
kirjanpitäjä
p. 050 552 9188
elena.khodakova@tilibic.fi




Sanna Repo
kirjanpitäjä
p. 505 430 5921
sanna.repo@tilibic.fi


Arja Heikkilä
kirjanpitäjä
p. 050 325 0720
arja.heikkila@tilibic.fi

Jätä viesti

Palaamme asiaan mahdollisimman pian.

Sähköpostitse
Tekstiviestitse

Rekisteriseloste

1. Rekisterinpitäjä

Tilibic Oy
Annankatu 16 B 32
00120 Helsinki

Y-tunnus: 06003464
Puh: 050-3264900

2. Rekisteriasiat

Asiakaspalvelumme vastaa rekisteriä koskeviin kysymyksiin ja palautteisiin mahdollisimman nopeasti.

3. Rekisterin nimi

Tilibic Oy:n asiakas-, markkinointi- ja ajankohtaiskirjeen tilanneiden rekisteri.

4. Henkilötietojen käsittelyn tarkoitus

Käsittelyn tarkoituksena on asiakassuhteen hoitaminen, asiakkaan ja rekisterinpitäjän oikeuksien ja velvollisuuksien toteuttaminen sekä henkilötietolain mukainen henkilötietojen käsittely verkkopalveluihin liittyviin tarkoituksiin, tutkimustoimintaan, rekisterinpitäjän ja/tai sen yhteistyökumppaneiden mainonnan ja/tai suoramarkkinoinnin suuntaaminen asiakastietojen perusteella rekisterinpitäjän viestimien ja palvelujen kautta luovuttamatta henkilötietoja ulkopuoliselle taholle.

5. Rekisterin tietosisältö

Rekisteri voi sisältää seuraavia tietoja asiakkaista:

  • Nimi
  • Sähköpostiosoite
  • Matka- ja/tai muu puhelinnumero
  • Organisaatio ja asema
  • Organisaation osoitetiedot
  • Yhteysloki

6. Rekisterin säännönmukaiset tietolähteet

Rekisteri koostetaan rekisterinpitäjän asiakastietojärjestelmästä, yleisesti saatavilla olevista internetlähteistä, sekä mahdollisista muista julkisista lähteistä. Pääsääntöisesti osoitelähteet on eritelty mikäli ne ovat muita kuin ensiksi mainittuja.

7. Säännönmukaiset tietojen luovutukset

Rekisterinpitäjä ei luovuta asiakkaiden henkilötietoja ulkopuolisille, paitsi Suomen viranomaistoimien niin edellyttäessä.

8. Tietojen poistaminen

Tietoja voidaan poistaa henkilön vaatimuksesta tai asiakassuhteen loppumisen vuoksi.

9. Rekisterin suojauksen periaatteet

Henkilötiedot säilytetään luottamuksellisina. Rekisterinpitäjän ja sen mahdollisten tietotekniikkakumppanien tietoverkko ja laitteisto, jolla rekisteri sijaitsee, on suojattu palomuurilla ja muilla tarvittavilla teknisillä toimenpiteillä.